Terug naar resultaten

Kamerlamp Volkskunst

Deze bijzondere kamer lamp is een kunststuk. Helemaal met de hand gemaakt en van een prima kwaliteit. Niet alleen een lichtpunt in de kap, maar ook de hals is verlicht!

De hele lamp is met de hand gedecoreerd en het materiaal is van gespannen en gedroogd gevormde Blaas of Darmvlies gemaakt. De lamp komt uit Pakistan en is vermoedelijk midden 20e eeuw waarschijnlijk op verzoek gemaakt. De kwaliteit blijkt wel uit de mooie houten voet en hetzelfde zien we bij het dubbele lichtpunt.

Deze Lamp komt u niet meer tegen ook soort gelijke komen zelden op de markt. Bekijk de foto's goed voor de bijzondere kwaliteit. De lamp vertoont geen enkele schade.

Diameter voet 19 cm

Wordt goed verpakt en veilig verzonden.

Categorie: Lampen

Afmetingen0 cm x 0 cm x 64 cm
Diameter37 cm
Gewicht0 g
Leeftijd / Dateringmidden 20e eeuw
HerkomstPakistan
MakerMij niet bekend
MateriaalOrganisch en bewerkt
StaatGebruikt

Verzendkosten NL: € 7,95

Veilinginformatie

Veiling: veiling 15 tot en met 22 augustus 2017
Deze veiling is afgelopen
Huidig bod
€ 65,00
Dit kavel is verkocht!
Minimum bodverhoging
€ 5,00 (€ 70,00)

Biedingsgeschiedenis

€ 65,00
#27004
1 jaar geleden

€ 60,00
#27003
1 jaar geleden

€ 55,00
#26981
1 jaar geleden

€ 50,00 - Openingsbod -
2 jaar geleden

2017-08-15 17:00:00: Veiling gestart