Terug naar resultaten

Japanse netsuke 1850

Netsuke met thee/wijnbeker leeftijd circa 1850. De gewoonte om je eigen gebruiksvoorwerpen via een koord aan de band van je kimono mee te dragen is typisch Japans te noemen. Van de zgn knoop " Netsuke"  werden ware kunstwerkjes gemaakt uit verschillende materialen. Hier ziet u een netsuke uit been/bot gesneden met een thee/wijn napje van hout waarin nog sporen van vergulding aanwezig zijn. Dit vrij zeldzame stuk zult u online niet vaak tegenkomen een vondst voor de verzamelaar.

In deze Themaveiling worden u verschillende Inro's Netsuke's en gebruiksvoorwerpen aangeboden, bekijk ze allemaal.

Bekijk de foto's goed voor uw beoordeling.

Wordt goed verpakt veilig verzonden.

Categorie: Aziatica

Afmetingen3 cm x 1.4 cm x 4.5 cm
Diameter5 cm
Gewicht34 g
Leeftijd / Datering1850
HerkomstJapan
MakerHelaas niet bekend
MateriaalBeen en hout
StaatGebruikt

Verzendkosten NL: € 7,95

Product informatie

Prijs
€ 108,90
Dit kavel is verkocht!