Terug naar resultaten

Budha uit bloedkoraal

Deze Budha gemaakt van bloedkoraal is vermoedelijk meer dan 200 jaar oud. Een zeldzaam stuk midden in de 20e eeuw op verzamelaars beurs gekocht.

U kunt meebieden vanaf €50,-- maar daarmee is de minimumprijs niet gehaald.

Wordt degelijk verpakt aangetekend verzekerd verstuurd

Categorie: Aziatica

Afmetingen8 cm x 3 cm x 5.5 cm
Diameter0 cm
Gewicht180 g
Leeftijd / Datering1800 ouder?
HerkomstAzië China/Japan?
Makermij niet bekend
MateriaalBloedkoraal
StaatGebruikt

Verzendkosten NL: € 15,00

Veilinginformatie

Veiling: themaveiling Aziatica 24 tot en met 30 juli 2017
Deze veiling is afgelopen
Huidig bod
€ 100,00
Dit kavel is verkocht!
Minimum bodverhoging
€ 10,00 (€ 110,00)

Biedingsgeschiedenis

€ 100,00
#26888
1 jaar geleden

€ 95,00
#26887
1 jaar geleden

€ 65,00
#26886
1 jaar geleden

€ 50,00 - Openingsbod -
1 jaar geleden

2017-07-24 17:00:00: Veiling gestart