Terug naar resultaten

Theepotje van lichtgroen Jadeiet en Tibetaans zilver

Theepotje van bijzonder mooi lichtgroen Jadeiet gevat in Fijn bewerkt Tibetaans zilver. Op de deksel zit een goed gevormd aapje. Theepotje is verder cloisonné bewerkt.. Nooit gebruikt heeft altijd een decoratieve functie gehad. Is aan de onderkant gemerkt.

Foto's voor uw beoordeling.

maten gemeten op breedste langste en hoogste punt.

Wordt goed verpakt en veilig verzonden.

Categorie: Aziatica

Afmetingen14 cm x 8 cm x 10 cm
Diameter6.5 cm
Gewicht240 g
Leeftijd / DateringMidden 20e eeuw
HerkomstChina
MakerGemerkt
MateriaalJadeiet verzilverd
StaatNieuw

Verzendkosten NL: € 7,95

Veilinginformatie

Veiling: Themaveiling Aziatica 11 tot en met 17 september 2017
Deze veiling is afgelopen
Huidig bod
€ 60,00
Dit kavel is verkocht!
Minimum bodverhoging
€ 5,00 (€ 65,00)

Biedingsgeschiedenis

€ 60,00
#27148
1 jaar geleden

€ 55,00
#27147
1 jaar geleden

€ 50,00
#27146
1 jaar geleden

€ 45,00
#27145
1 jaar geleden

€ 40,00
#27144
1 jaar geleden

€ 35,00 - Openingsbod -
1 jaar geleden

2017-09-11 17:00:00: Veiling gestart