Terug naar resultaten

Juwelendoosje/klok Keren Kopal

Klokje en sieraden ei van Keren Kopal naar voorbeeld van Faberé

Keren Kopal was een ontwerper van sieraden en als verzamelaar geïnspireerd door Karl Fabergé, en maakt replica's en eigen ontwerpen van mooie materialen en swarovsky kristallen.

(lees ook)

https://vente-auctions.nl/blog/geschiedenis-faberge

Wordt geleverd in mooie doos en certificaat als nieuw!

Foto's maken deel uit van de beschrijving.

Wordt zorgvuldig verpakt en veilig verzonden.

Categorie: Curiosa

Afmetingen4.3 cm x 4.3 cm x 7.3 cm
Diameter0 cm
Gewicht137 g
Leeftijd / Datering20e eeuw
HerkomstAmerika
MakerKeren Kopal
Materiaalgeëmailleerd kristallen e.a. materialen
StaatGebruikt

Verzendkosten NL: € 7,95

Veilinginformatie

Veiling: veiling 17 tot en met 24 september 2017
Deze veiling is afgelopen
Huidig bod
€ 40,00
Dit kavel is verkocht!
Minimum bodverhoging
€ 5,00 (€ 45,00)

Biedingsgeschiedenis

€ 40,00
#27153
1 jaar geleden

€ 35,00 - Openingsbod -
1 jaar geleden

2017-09-17 17:00:00: Veiling gestart