Afrikaanse Neksteun

Neksteun 1e kwart 20e eeuw Goed gebruikt en mooi patina.

Vaak gebruikt om kapsels en versieringen tijdens het slapen te ontzien.

Meegenomen door Missionaris Belgisch Congo kenmerken van Luba stam.

Heeft gebruikssporen en ouderdom schade maar dat maakt dit stuk alleen mooier.

Bekijk de foto's goed niet vermelde maar wel gefotografeerde schade wordt als beschreven beschouwd.

Wordt goed verpakt en veilig verzonden.

Categorie: Tribale Kunst

Afmetingen22 cm x 14 cm x 20 cm
Diameter0 cm
Gewicht790 g
Leeftijd / Datering1e helft 20e eeuw
HerkomstAfrika
MakerMij niet bekend
MateriaalHout
StaatGebruikt

Verzendkosten NL: € 7,95

Veilinginformatie

Veiling: 4 tot en met 30 april 2018
Deze veiling is afgelopen
Huidig bod
€ 10,00
De minimumprijs is nog niet behaald!
Minimum bodverhoging
€ 5,00 (€ 15,00)

Biedingsgeschiedenis

€ 10,00 - Openingsbod -
1 jaar geleden

2018-04-04 17:00:00: Veiling gestart