Terug naar resultaten

Chinese Neksteun Porselein

Neksteun van Chinees blauw/wit porselein  4 delig gemerkt

Lot voor kenners.

Mooi gemerkt en gedecoreerde neksteun in goede staat

Foto's voor uw beoordeling

Bekijk ook mijn Afrikaanse neksteun of lees meer:

https://vente-auctions.nl/blog

Categorie: Aziatica

Afmetingen23 cm x 8 cm x 8 cm
Diameter0 cm
Gewicht995 g
Leeftijd / Dateringmij niet beikend
HerkomstChina
Maker4 delig gemerkt
Materiaalporselein bewerkt
StaatGebruikt

Verzendkosten NL: € 7,95

Veilinginformatie

Veiling: 20 tot en met 27 november 2017
Deze veiling is afgelopen
Huidig bod
€ 60,00
Dit kavel is verkocht!
Minimum bodverhoging
€ 5,00 (€ 65,00)

Biedingsgeschiedenis

€ 60,00 - Automatisch Bod
#28508
1 jaar geleden

€ 60,00
#28507
1 jaar geleden

€ 55,00 - Automatisch Bod
#28504
1 jaar geleden

€ 50,00 - Automatisch Bod
#28502
1 jaar geleden

€ 50,00
#28501
1 jaar geleden

€ 45,00 - Automatisch Bod
#28500
1 jaar geleden

€ 40,00 - Automatisch Bod
#28499
1 jaar geleden

€ 35,00 - Automatisch Bod
#28497
1 jaar geleden

€ 30,00 - Automatisch Bod
#28496
1 jaar geleden

€ 25,00 - Automatisch Bod
#28494
1 jaar geleden

€ 5,00 - Openingsbod -
1 jaar geleden

2017-11-20 17:00:00: Veiling gestart