Terug naar resultaten

Armband van Bloedkoraal

Armband van grote kralen Bloedkoraal en vermoedelijk kraaltjes van Been. Variabele omvang.

Afmetingen zijn gemiddeld per Kraal

Foto's maken deel uit van de beschrijving.

Wordt zorgvuldig verpakt en veilig verzonden.

Categorie: Tribale Kunst

Afmetingen2 cm x 1.5 cm x 0 cm
Diameter0 cm
Gewicht133 g
Leeftijd / Datering1e helft 20e eeuw
HerkomstNiet Europees
MakerOnbekend
MateriaalBloed koraal en been
StaatGebruikt

Verzendkosten NL: € 7,95

Veilinginformatie

Veiling: 9 tot en met 16 oktober 2017
Deze veiling is afgelopen
Huidig bod
€ 45,00
Dit kavel is verkocht!
Minimum bodverhoging
€ 5,00 (€ 50,00)

Biedingsgeschiedenis

€ 45,00 - Automatisch Bod
#27598
1 jaar geleden

€ 20,00 - Automatisch Bod
#27595
1 jaar geleden

€ 15,00
#27560
2 jaar geleden

€ 10,00
#27505
2 jaar geleden

€ 6,00
#27504
2 jaar geleden

€ 5,00 - Openingsbod -
2 jaar geleden

2017-10-09 17:00:00: Veiling gestart