Carrigeklokje

Curieus klokje 2e helft vorige eeuw van koper, rondom versierd met glanzende fotoprints (erotisch). Duidelijke wijzerplaat. Het is op te winden met een knopje aan de bovenkant.

Foto's maken deel uit van de beschrijving.

Wordt zorgvuldig verpakt en veilig verzonden.

Categorie: Curiosa

Afmetingen5 cm x 3.5 cm x 7 cm
Diameter0 cm
Gewicht157 g
Leeftijd / Dateringjaren 70? 2e helft 20e eeuw
HerkomstMij biet bekend
MakerOmega?
MateriaalKoper
StaatGebruikt

Verzendkosten NL: € 7,95

Veilinginformatie

Veiling: 2 tot en met 9 november 2017
Deze veiling is afgelopen
Huidig bod
€ 50,00
Dit kavel is verkocht!
Minimum bodverhoging
€ 5,00 (€ 55,00)

Biedingsgeschiedenis

€ 50,00
#28082
2 jaar geleden

€ 45,00
#28081
2 jaar geleden

€ 40,00
#28080
2 jaar geleden

€ 35,00
#28079
2 jaar geleden

€ 30,00
#28039
2 jaar geleden

€ 25,00
#28036
2 jaar geleden

€ 20,00
#28035
2 jaar geleden

€ 15,00
#27942
2 jaar geleden

€ 10,00
#27900
2 jaar geleden

€ 7,00
#27899
2 jaar geleden

€ 5,00 - Openingsbod -
2 jaar geleden

2017-11-03 17:00:00: Veiling gestart