Terug naar resultaten

Weegschaal met gewichten van Koper

Weegschaal met stierenhoofd van Koper.

Goede kwaliteit. Afbeelding komt minder vaak voor

Foto's maken deel uit van de beschrijving en dienen uw beoordeling.

Wordt zorgvuldig verpakt en veilig verzonden.

Categorie: Curiosa

Afmetingen29 cm x 12.5 cm x 40 cm
Diameter0 cm
Gewicht1320 g
Leeftijd / Dateringbegin 20e eeuw
HerkomstEuropa/Engeland?
MakerMij niet bekend
MateriaalKoper
StaatGebruikt

Verzendkosten NL: € 7,95

Veilinginformatie

Veiling: 23 tot en met 30 oktober 2017
Deze veiling is afgelopen
Huidig bod
€ 70,00
Dit kavel is verkocht!
Minimum bodverhoging
€ 5,00 (€ 75,00)

Biedingsgeschiedenis

€ 70,00
#27845
2 jaar geleden

€ 25,00
#27844
2 jaar geleden

€ 20,00 - Openingsbod -
2 jaar geleden

2017-10-23 17:00:00: Veiling gestart